WŁĄCZ
Empik Foto

Etap przyjmowania prac w konkursie został zakończony.
Nagrodzone zdjęcia zostaną opublikowane do 10 października 2018.

Kategorie

Startuje 10. Jubileuszowa edycja Konkursu Fotograficznego Empikfoto! Zgłoś swoje zdjęcia w jednej z trzech kategorii i wygraj wyjątkowe nagrody. W konkursie można zgłosić od 1 do 5 zdjęć – nieważne czy będzie to pięć zdjęć w jednej kategorii czy po jednym zdjęciu w każdej z nich. Do wyboru są trzy kategorie: Portret, Natura i Podróże. Zapraszamy!

portret

Portret

Znana i najbardziej lubiana kategoria, która towarzyszy nam już od 2009 roku. Czekamy na klasyczne ujęcia i niecodzienne kadry! Portrety plenerowe i studyjne, a także fotografie typowo reporterskie i dokumentalne.

natura

Natura

Bajeczny wschód słońca, łąka pokryta mgłą w złotej godzinie, ukochany kociak bawiący się piłką, a może świat owadów uchwycony przy użyciu dużego zoom’u? To naprawdę szeroka kategoria specjalnie dla miłośników przyrody!

podróże

Podróże

Pokaż nam swoje najbardziej podróżnicze ujęcia z pasjonujących wypraw, tegorocznych wakacji lub spontanicznych wypadów za miasto! Pochwal się swoją pasją podróżnika bez względu na odległość.

WYJĄTKOWE NAGRODY
dla Laureatów, oraz atrakcyjne rabaty dla wszystkich Uczestników

Nagrody

UDOSTĘPNIAJ ZDJĘCIA, ZBIERAJ GŁOSY
I WYGRAJ NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI!

ZGŁOŚ OD 1 DO 5 ZDJĘĆ
w Konkursie.
WYGRAJ 10 EDYCJĘ
KONKURSU
FOTOGRAFICZNEGO EMPIKFOTO

Zgłoś zdjęcie

Zakończyliśmy przyjmowanie zdjęć w Konkursie Fotograficznym Empikfoto 2018.
Nagrodzone zdjęcia zostaną opublikowane do 10 października 2018.


Nagrody w 3 kategoriach
przyzna Jury, nagroda publiczności
zostanie przyznana na podstawie
ilości oddanych głosów

Jury

Marcin Jamkowski

Dziennikarz, filmowiec i fotograf specjalizujący się w tematach wyprawowych, popularnonaukowych i eksploracyjnych. Nurek i wspinacz. Studiował chemię w Warszawie, a reżyserię, scenopisanie i produkcje filmową na Harvardzie i MIT. Wiceprezes Oddziału Polskiego The Explorers Club. Były Redaktor Naczelny magazynów National Geographic Polska i NG Traveler. Polski Ambasador marki Canon. Jego reportaż o wraku Steubena został opublikowany w National Geographic na całym świecie w ponad 20 językach.

Joanna Stankiewicz

Od 8 lat związana z marką Canon. Od zawsze z fotografią. Absolwentka Stosunków Międzynarodowych UW oraz Produkcji Mediów Cyfrowych PWSTiF. W firmie Canon zajmuje się promocją fotografii, budowaniem zaangażowania wśród miłośników fotografii, wspierając fotografów w ich pracy zawodowej i amatorów w dążeniu do doskonałości.

Adam Klimek

Fotograf i reżyser, podróżnik, "trouble solver”. Na co dzień pracuje w własnym studio gdzie realizuje komercyjne projekty dla wielu znanych marek. Miłośnik podróży, jego fotografie i historie ukazują się w największych rowerowych i podróżniczych magazynach world-wide. www.adamklimek.pl

Gosia Leszczyńska

Od roku związana z empikfoto.pl, wielbicielka fotografii i organizatorka tegorocznej edycji Konkursu Fotograficznego Empiku. W empikfoto.pl odpowiada za działania marketingowe mające na celu promocję fotografii, jako codziennej możliwości uwieczniania wyjątkowych momentów.Regulamin

Pobierz regulamin w wersji pdf

Partnerzy