WŁĄCZ
Konkurs Fotograficzny Empik Foto

Etap zbierania zgłoszeń do konkursu został zakończony.
Głosowanie publiczności jest możliwe do 23 października 2020.

Kategorie konkursowe

Już jest ! 11. edycja Konkursu Fotograficznego Empik Foto! W tym roku oprócz kategorii: Portret, Natura i Podróże, czekamy na Wasze fotografie dedykowane zagadnieniu Fotografii mobilnej. Każdy uczestnik może zgłosić łącznie aż 5 zdjęć - sam zdecyduj czy wolisz wysłać po jednym zdjęciu dla każdej z kategorii, czy przeznaczyć całą pulę na ulubioną kategorię.

portret

Portret

Od lat najpopularniejsza kategoria w naszym konkursie. Czekamy na portrety plenerowe, studyjne, a także zdjęcia typowo reporterskie i dokumentalne.

natura

Natura

Ulubiona kategoria wszystkich miłośników przyrody. Zachody słońca, malownicze pejzaże albo fotografia makro liści pokrytych rosą. Możliwości jest bardzo dużo.

podróże

Podróże

Macie ciekawe zdjęcia z wakacyjnych podróży, którymi chcielibyście się pochwalić? Nieważne czy są to fotografie z dalekich wypraw czy krótkich wypadów za miasto. Pokaż nam, czym jest dla Ciebie podróż.

fotografia mobilna

Fotografia mobilna

Zupełnie nowa kategoria w Konkursie. Spróbuj swoich sił w fotografii, korzystając jedynie z telefonu komórkowego - twórz najpiękniejsze ujęcia w każdej chwili i w każdym miejscu, bez ograniczeń.

WYJĄTKOWE NAGRODY
dla Laureatów oraz atrakcyjne rabaty dla wszystkich Uczestników

Nagrody konkursowe

UDOSTĘPNIAJ ZDJĘCIA, ZBIERAJ GŁOSY
I WYGRAJ NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI!

ZGŁOŚ OD 1 DO 5 ZDJĘĆ
w Konkursie.
WYGRAJ 11. EDYCJĘ
KONKURSU
FOTOGRAFICZNEGO EMPIK FOTO

Zgłoś zdjęcie

Zakończyliśmy przyjmowanie zdjęć w Konkursie Fotograficznym Empikfoto 2020


Nagrody w 4 kategoriach
przyzna Jury, nagroda publiczności
zostanie przyznana na podstawie
ilości oddanych głosów

Jury

Aleksander Małachowski

Fotograf architektury urodzony i wychowany w Warszawie. W 2019 roku obronił tytuł magistra sztuki na Wydziale Sztuki Nowych Mediów w PJATK. Jego pasja narodziła się z ciągłej chęci odkrywania nowych perspektyw oraz przywiązywania uwagi do detali. Poszukuje połączenia pomiędzy fotografią a otaczającym go, uporządkowanym, światem. Obserwując rzeczywistość koncentruje się na geometrii, symetrii oraz minimalizmie.
www.instagram.com/hashtagalek

Piotr Małecki

Fotograf, filmowiec, od 2017 roku Ambasador marki Canon. Autor reportaży fotograficznych, portrecista oraz reżyser i autor zdjęć do filmów dokumentalnych, związany z agencjami Panos Pictures, Napo Images i Forum. Fotografuje dla znanych tytułów prasowych; Politiken, De Volkskrant, Der Spiegel, Polityka. Nagradzany za zdjęcia i formy multimedialne na konkursach Pictures of the Year International (POYi), Grand Press Photo, BZWBK Press Foto i innych. Dwukrotny stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Martyna Hoppe

W Empik Foto od pół roku, od dwóch lat w branży marketingowej. Organizatorka tegorocznej edycji Konkursu Fotograficznego Empik Foto. Prywatnie studentka SGH, miłośniczka techniki kolażu, zapalona uczestniczka i kurator konferencji TEDx. W fotografii znajduje niezwykłą magię pozwalającą na zachowanie najpiękniejszych wspomnień na dłużej.

Gosia Leszczyńska

Wielbicielka fotografii, od 3 lat związana z marką Empik Foto, gdzie zawiaduje działem marketingu i odpowiada za działania marketingowe mające na celu promocję fotografii, jako codziennej możliwości uwieczniania wyjątkowych momentów.Regulamin

Pobierz regulamin w wersji pdf

Partnerzy