WŁĄCZ
Konkurs Fotograficzny Empik Foto

Zgłoszenia do konkursu możliwe do 16 października 2020.

Kategorie konkursowe

Już jest ! 11. edycja Konkursu Fotograficznego Empik Foto! W tym roku oprócz kategorii: Portret, Natura i Podróże, czekamy na Wasze fotografie dedykowane zagadnieniu Fotografii mobilnej. Każdy uczestnik może zgłosić łącznie aż 5 zdjęć - sam zdecyduj czy wolisz wysłać po jednym zdjęciu dla każdej z kategorii, czy przeznaczyć całą pulę na ulubioną kategorię.

portret

Portret

Od lat najpopularniejsza kategoria w naszym konkursie. Czekamy na portrety plenerowe, studyjne, a także zdjęcia typowo reporterskie i dokumentalne.

natura

Natura

Ulubiona kategoria wszystkich miłośników przyrody. Zachody słońca, malownicze pejzaże albo fotografia makro liści pokrytych rosą. Możliwości jest bardzo dużo.

podróże

Podróże

Macie ciekawe zdjęcia z wakacyjnych podróży, którymi chcielibyście się pochwalić? Nieważne czy są to fotografie z dalekich wypraw czy krótkich wypadów za miasto. Pokaż nam, czym jest dla Ciebie podróż.

fotografia mobilna

Fotografia mobilna

Zupełnie nowa kategoria w Konkursie. Spróbuj swoich sił w fotografii, korzystając jedynie z telefonu komórkowego - twórz najpiękniejsze ujęcia w każdej chwili i w każdym miejscu, bez ograniczeń.

WYJĄTKOWE NAGRODY
dla Laureatów oraz atrakcyjne rabaty dla wszystkich Uczestników

Nagrody konkursowe

UDOSTĘPNIAJ ZDJĘCIA, ZBIERAJ GŁOSY
I WYGRAJ NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI!

ZGŁOŚ OD 1 DO 5 ZDJĘĆ
w Konkursie.
WYGRAJ 11. EDYCJĘ
KONKURSU
FOTOGRAFICZNEGO EMPIK FOTO

Zgłoś zdjęcie

Portret

dodaj zdjęcie

Dodaj zdjęcie

Natura

dodaj zdjęcie

Dodaj zdjęcie

Podróże

dodaj zdjęcie

Dodaj zdjęcie

Fotografia mobilna

dodaj zdjęcie

Dodaj zdjęcie

Imię (wymagane)

Nazwisko (wymagane)

Pseudonim (wymagane)

Email (wymagane)

Wiek (wymagane)

Miasto (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Tematyka zdjęcia (wymagana minimum jedna kategoria)

Dziecko


Podróże


Rodzinne chwile


Ślub i zaręczyny


Kulinaria


Fotografia artystyczna


Architektura i design


Zwierzęta


Codzienne chwile


Inne


Inne - tematyka zdjęcia (wymagane)

Akceptuję regulamin konkursu (WYMAGANE)

Chcę otrzymywać informacje marketingowe od Empik Foto Sp. z o.o., na wskazany przeze mnie adres e-mail. Zgodę można wycofać w każdym czasie, w sposób określony w Polityce Prywatności. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonywanego przed jej wycofaniem.

Administratorem danych osobowych jest Empik Foto Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu realizacji Konkursu, w celu wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa podatkowego (w przypadku Laureatów Konkursu), w celu ewentualnego ustalenia lub dochodzenia roszczeń lub obrony przed roszczeniami oraz w celu wysyłki informacji marketingowych (w przypadku wyrażenia stosownej zgody). Więcej informacji na temat danych osobowych w tym przysługujących Ci praw znajdziesz w Regulaminie Konkursu*

Kontakt

telefon +48 224 627 256

e-mail [email protected]


Nagrody w 4 kategoriach
przyzna Jury, nagroda publiczności
zostanie przyznana na podstawie
ilości oddanych głosów

Jury

Aleksander Małachowski

Fotograf architektury urodzony i wychowany w Warszawie. W 2019 roku obronił tytuł magistra sztuki na Wydziale Sztuki Nowych Mediów w PJATK. Jego pasja narodziła się z ciągłej chęci odkrywania nowych perspektyw oraz przywiązywania uwagi do detali. Poszukuje połączenia pomiędzy fotografią a otaczającym go, uporządkowanym, światem. Obserwując rzeczywistość koncentruje się na geometrii, symetrii oraz minimalizmie.
www.instagram.com/hashtagalek

Piotr Małecki

Fotograf, filmowiec, od 2017 roku Ambasador marki Canon. Autor reportaży fotograficznych, portrecista oraz reżyser i autor zdjęć do filmów dokumentalnych, związany z agencjami Panos Pictures, Napo Images i Forum. Fotografuje dla znanych tytułów prasowych; Politiken, De Volkskrant, Der Spiegel, Polityka. Nagradzany za zdjęcia i formy multimedialne na konkursach Pictures of the Year International (POYi), Grand Press Photo, BZWBK Press Foto i innych. Dwukrotny stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Martyna Hoppe

W Empik Foto od pół roku, od dwóch lat w branży marketingowej. Organizatorka tegorocznej edycji Konkursu Fotograficznego Empik Foto. Prywatnie studentka SGH, miłośniczka techniki kolażu, zapalona uczestniczka i kurator konferencji TEDx. W fotografii znajduje niezwykłą magię pozwalającą na zachowanie najpiękniejszych wspomnień na dłużej.

Gosia Leszczyńska

Wielbicielka fotografii, od 3 lat związana z marką Empik Foto, gdzie zawiaduje działem marketingu i odpowiada za działania marketingowe mające na celu promocję fotografii, jako codziennej możliwości uwieczniania wyjątkowych momentów.Regulamin

Pobierz regulamin w wersji pdf

Partnerzy