WŁĄCZ
Empik Foto

Etap przyjmowania prac w konkursie został zakończony.
Nagrodzone zdjęcia zostaną opublikowane do 10 października 2017.

Kategorie

Startuje 9. edycja corocznego Konkursu Fotograficznego Empikfoto! Wyślij swoje najlepsze zdjęcia i wygraj wyjątkowe nagrody zafundowane przez Nikona, AccorHotels i empikfoto.pl. Do wyboru 5 kategorii konkursowych – znane z poprzednich edycji Portret i Natura, Rodzina, Podróże i Moda! W konkursie możesz zgłosić od 1 do 5 zdjęć. Nie ważne czy będzie to pięć zdjęć w jednej kategorii, czy po jednym zdjęciu w każdej z nich.

portret

Portret

Znana i najbardziej lubiana kategoria, która towarzyszy nam już od 2009 roku. Czekamy na klasyczne ujęcia i niecodzienne kadry! Portrety plenerowe i studyjne, a także fotografie typowo reporterskie i dokumentalne.

podróże

Podróże

Pokaż nam swoje najbardziej podróżnicze ujęcia z pasjonujących wypraw, tegorocznych wakacji lub spontanicznych wypadów za miasto! Pochwal się swoją pasją podróżnika bez względu na odległość.

natura

Natura

Bajeczny wschód słońca, łąka pokryta mgłą w złotej godzinie, ukochany kociak bawiący się piłką, a może świat owadów uchwycony przy użyciu dużego zoom’u? To naprawdę szeroka kategoria specjalnie dla miłośników przyrody!

moda

Moda

Kategoria dedykowana pasjonatom fotografii mody. Czekamy na zdjęcia typowo studyjne, plenerowe lub lifestyle’owe! Pokaż nam swoją kreatywność!

portret

Rodzina

Pochwal się najlepszymi rodzinnymi kadrami, które udało Ci się złapać w życiu codziennym, podczas tegorocznych wakacji, wspólnego weekendu lub wizyty u najbliższych! Czekamy na najbardziej pomysłowe ujęcia, pełne beztroski fotografie maluchów i klasyczne portrety seniorów!

WYJĄTKOWE NAGRODY
dla Laureatów, oraz atrakcyjne rabaty dla wszystkich Uczestników

Nagrody

Nagrody w tegorocznej edycji Konkursu Fotograficznego Empikfoto to wysokiej klasy lustrzanki Nikon, pobyty w hotelach AccorHotels w całej Polsce oraz kursy Akademii Nikona. Nagrodą publiczności jest voucher o wartości 500zł na zakupy w empikfoto.pl. Ponadto każdy uczestnik konkursu otrzyma od nas 10 odbitek gratis, przy zamówieniu przez aplikację mobilną empikfoto.pl. Zapraszamy do zgłaszania zdjęć w konkursie! Każdy ma szansę wygrać!

UDOSTĘPNIAJ ZDJĘCIA, ZBIERAJ GŁOSY
I WYGRAJ NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI!

ZGŁOŚ OD 1 DO 5 ZDJĘĆ
w Konkursie.
WYGRAJ 9 EDYCJĘ
KONKURSU
FOTOGRAFICZNEGO EMPIKFOTO

Zgłoś zdjęcie

Zakończyliśmy przyjmowanie zdjęć w Konkursie Fotograficznym Empikfoto 2017.
Nagrodzone zdjęcia zostaną opublikowane do 10 października 2017.


Nagrody w 5 kategoriach
przyzna Jury, nagroda publiczności
zostanie przyznana na podstawie
ilości oddanych głosów

Jury

Paweł Duma

Fotograf,
Wykładowca Akademii Nikona

Od 6 lat ekspert firmy Nikon. Związany z Akademią Nikona od samego początku jej istnienia. Jest współautorem książek „Kadruj z Głową” i „Radość Fotografowania”. Od kilkunastu lat wykłada fotografię. Poza nauczaniem jest czynnym zawodowo fotografem
i dziennikarzem.

Krzysztof Adamek

Fotograf mody i streetstyle

Przed jego obiektywem stały m.in. Anja Rubik dla Vogue Paris czy Zuzanna Bijoch. Ponadto, jego prace możemy oglądać w Viva Moda, Kmag, Grazia Germany czy Cosmopolitan. Współpracuje ze znanymi blogerkami modowymi, np. Maffashion i Deynn Twórczość Krzysztofa w social media śledzą tysiące fanów.

Agata Nowak

KFE / empikfoto.pl

Absolwentka Akademii Fotografii, od 2009 roku związana z empikiem.
Od kilku lat zajmuje się organizacją Konkursu Fotograficznego Empikfoto.

Ania i Jakub Górniccy

Blogerzy, reporterzy. Twórcy Outriders i Podróżniccy.

Przez 6 lat tworzyli bloga Podróżniccy.com, gdzie zajmowali się podróżami tematycznymi. Od stycznia tego roku rozwijają nowe medium reporterskie - Outriders. Organizują Festiwal Wachlarz, który łączy podróże i reportaż.Regulamin

Pobierz regulamin w wersji pdf

Partnerzy